Guzmania (İthal)

Ürün Kodu
312117
 Koyu yeşil ve parlak yaprakları,kırmızı çiçeği ile salon ve büroları süsleyen,bulunduğu ortamın havasını değiştirebilen sevimli ve zarif bitkidir guzmania. Sevdiklerinizin özel günlerin onların yanında oduğunuzu hatırlatmak vaya yeni iş tebriğinde bulunmak için ideal bir bitki.Bakımı kolaydır.O'na bir ev/büro arkadaşı bir çiçek hediye edebilirsiniz. Ankara çiçekçi si Çiçek 312 tazelik ve memnuniyet garantisi ile...   
675,00 TL
312117

Yükseklik          :  40-45 cm

 Siparişleriniz 35 yıllık tecrübesi ile Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.garantisi altındadır.

Satın aldığınız ürünün birebir aynısını göndermeyi hedefleriz.

Çiçeklerimiz %100 tazedir ve asla kötü koku yaymazlar.

Cicek312.com’da  ödemeleriniz ve bilgileriniz güvendedir.Ödemeniz esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

 Bakımı : Tropikal bir bitkidir.Doğrudan güneş almayan bol aydınlık bir ortamda bulundurulmalıdır.Yaz aylarında haftada 2 kez;Kış aylarında haftada 1 kez sulanmalıdır.Çok sulamak veya az sulamak bitkiye zarar verebilir.Hava silkilasyonu olan alanlardan uzak tutunuz.Yapraklarına zaman zaman su püskürtülerek nem sağlanmalıdır. Kırmızı çiçeğinin içerisinden sarı çiçekler açar.Çiçekleri solduktan sonra yavru vermeye başlar.Bu yavrular ana gövdenin yarısına ulaştığında ayrı bir saksıya alınmalıdır.

Taksit Aylık Toplam

Yorum Yap