Gizlilik Sözleşmesi

                                                   KREDİ KARTI  BİLGİLERİ GİZLİLİĞİ

Kredi kartımdan isteğim dışında para çekilebilirmi?

   Cicek312.com’da kredi kartı numaraları saklanmamaktadır. Dolayısıyla, isteğiniz ve bilginiz haricinde sizden başkası sizin kredi kartınızı kullanamaz. Bir ürünün bedelinin sizden ikinci defa tahsil edilmesi de mümkün değildir. Ayrıca, aynı ürün için yapılacak ödeme işlemlerini, cicek312.com ve bankaların teknik alt yapısı zaten kabul etmemektedir.

 

Cicek312.com'da kredi kartı kullanmanın riski var mı?

  İnternet üzerinde belli başlı sitelerde kredi kartı kullanmak, fiziksel hayatta kullanmaktan çok daha güvenlidir. Bir dükkanda veya işyerinde kredi kartınızı fiziksel olarak bir başkasına vermeniz risk yüzdesini artırır.
  cicek312.com  kredi kartı numaranızı girdiğiniz ekranda, bu numarayı  özel bir şifreleme ile ilgili bankaya aktarır.cicek312 sadece bankadan geri dönen evet/hayır sonucuna göre işlem yapar veya yapmaz.

 

CVC2 (CVV) numarası nedir?

   Kredi kartınızın arka yüzünde, normal 16 haneli kart numaranızın devamında 3 haneli bir numara daha vardır. Bu numara, size özel bir CVC2 numarasıdır. Bu numara, kredi kartı kullanımında ekstra bir güvenlik sağlamaktadır. Cicek312.com'daki kredi kartı işlemlerinde bu numara sizden istenmektedir. Aksi takdirde işlem yapamazsınız.
  cicek312.com’da her gün onlarca kredi kartı işlemi yapılmaktadır ve bugüne kadar en ufak bir güvenlik sorunu yaşanmamıştır.

 

3D Secure nedir?

   3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.
   Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri, sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Sistemin, Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

BKM'nin (Bankalararası Kart Merkezi) internet sitesinden, 3D Secure uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartı numaram otomatik olarak ekranda beliriyor

Kredi kartınızın otomatik olarak ekrana gelmesi, cicek312.com ile ilgili değil, web tarayıcınızın(Explorer) ayarlarıyla ilgili bir konudur.

Tools / Internet Options / Content / Auto complete
Araçlar / İnternet Seçenekleri / İçerik / Otomatik Tamamla
bölümünden otomatik form doldurma bölümünü kapatmalısınız.
Eğer bilgisayarınızı sadece siz kullanıyor iseniz bu durum bir sorun teşkil etmeyecektir ancak birden fazla kullanıcı var ise yukarıdaki işlemi mutlaka yapınız.

 

                                                          SİPARİŞ BİLGİLERİ GİZLİLİĞİ

 

Sipariş formunda not bölümünde gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, ve alıcı kişinin firmamızı aradığında isminizin gizli kalmasını istiyorsanız aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

* Ürünün kabul edilmemesi durumunda ürün tekrar firmamıza getirilmektedir.Bu durumda ürünü 2 gün içerisinde firmamızdan bizzat almanız gerekir. Ya da ekstra nakliye ücreti ödeyerek 2 gün içerisinde ba
şka bir adrese gönderebilirsiniz. Nakliye ücretleri ile ilgili 0 312 380 0 390 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz.

* Para iadesi mümkün de
ğildir. 

*
Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi ve adli sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen bilgileri verilmektedir.

* Gönderilen çiçekten dolayı (alıcının çiçe
ği kabulü ile ilgili)sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir.