Spathilyum(Barış) Çiçeği

  Halk dilinde sokak lambası,barış çiçeği,yelken çiçeği gibi değişik isimlerle anılan spathilyum saksı çiçeği bitkisi;Beyaz çiçekleri parlak ve bol yaprakları ile bulunduğu mekana renk katacak güzellikte.Bakımı oldukça kolaydır.Ankara da Kolay yetişebilen ender çiçeklerden biridir.Hem sevgi dileklerinizi taşıyacak hemde güzel bir ev arkadaşı olacaktır.Saksılı bir çiçek göndermek istiyorsanız en iyi alternatiften biridir.Gündelik bir çok vesile ile sipariş edebilirsiniz. Çiçek312 tazelik ve memnuniyet garantisi ile...
127,12 TL + KDV
150,00 TL (KDV Dahil)
312254

SPATHİLYUM :

Yükseklik          :  60 cm
Genişlik            :  40 cm

Siparişleriniz 32 yıllık tecrübesi ile Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.garantisi altındadır.

Satın aldığınız ürünün birebir aynısını göndermeyi hedefleriz.
Saksı çiçeklerinde yaprak ve çiçek sayısı farklılık gösterebilir.

Cicek312.com’da  ödemeleriniz ve bilgileriniz güvendedir.Ödemeniz esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Ankara daki sevgi kapınız.

Bakımı : Doğrudan güneş almayan bol aydınlık ve serin bir ortamda bulundurulmalıdır.Yaz aylarında haftada 2 kez;Kış aylarında haftada 1 kez sulanmalıdır.Tabağındaki su birikintisi boşaltılmalıdır.Çok sulamak veya az sulamak bitkiye zarar verebilir.Hava silkilasyonu olan alanlardan uzak tutunuz.Yapraklarına zaman zaman su püskürtülerek nem sağlanmalıdır. 

Taksit Aylık Toplam

Yorum Yap