Aranjmanlı Fujer (Aşk Merdiveni)

 Merdiven şeklindeki yaprakları sebebi ile halk arasında Aşk Merdiveni olarak anılan fujer ile aynı saksı içerisine taze beyaz lisiyantus ve mini karanfiller ile yapılan bu güzel düzenleme,sevginizi göstermek istediğinizde sipariş edebileceğiniz oldukça dayanıklı,sevimli ve gösterişli bir bitki.Evlerde ve bürolarda çok bir dekor oluşturacak.Dayanıklı ve bakımı kolay bir bitkidir.O'na uzun süreler arkadaşlık edecek eminiz.Çiçeğin büyümesini seyrederken hep sizi hatırlayacak.Gündelik bir çok vesile ile sipariş edebilirsiniz.Ankara nın çiçek çisi cicek312 memnuniyet ve tazelik garantisi ile... 
90,00 TL KDV Dahil
312469

ARANJMAN  ve FUJER (AŞK MERDİVENİ)

Kap                         :  Seramik Saksı

Lisyantus Sayısı     :  18 Adet

Mini karanfil Sayısı :  15 Adet

Yükseklik                :  35 cm

Genişlik                   :  45 cm

Derinlik                   :  35 cm

 Siparişleriniz 32 yıllık tecrübesi ile Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.garantisi altındadır.

 

Satın aldığınız ürünün birebir aynısını göndermeyi hedefleriz.


 

Cicek312.com’da  ödemeleriniz ve bilgileriniz güvendedir.Ödemeniz esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

 

Bakımı : Doğrudan güneş almayan yarı aydınlık bir ortamda bulundurulmalıdır.Yaz aylarında haftada 2 kez;Kış aylarında haftada 1 kez sulanmalıdır.Çok sulamak veya az sulamak bitkiye zarar verebilir.Hava silkilasyonu olan alanlardan uzak tutunuz.Yapraklarına zaman zaman su püskürtülerek nem sağlanmalıdır.Kış mevsimi hariç diğer zamanlar balkonda bulundurursanız daha iyi bir gelişim gösterir.

Taksit Aylık Toplam

Yorum Yap